Kolejna edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego “Barwy Jesieni” została zakończona. W tym roku przystąpiło do niego 6 szkół z naszego powiatu. Serdecznie dziękujemy za nadesłanie prac uczniów ze szkół w Konikowie, Darłowie (SP nr 3), Rosnowie i Koszalinie ( SP nr 5, SP nr 7, SP nr 10). Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy tak licznie wzięli udział w konkursie, tworząc w różnych technikach swoje małe dzieła sztuki. Dziękujemy nauczycielom, którzy zechcieli zachęcić swoich podopiecznych do poświęcenia swojego wolnego czasu aby pokazać nam piękno jesieni. Cieszymy się, że w trudnym i specyficznym czasie dzięki Wam wszystkim udało nam się zrealizować konkurs w wersji online. Z przyjemnością prezentujemy wyróżnione i nagrodzone prace w naszej galerii. Zapraszamy do ponownego udziału gdy znowu nadejdzie jesień.

LISTA LAUREATÓW:

PRACE UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH I NAGRODZONYCH