tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

ROK SZKOLNY 2023/2024

DYREKCJA SZKOŁY 

dyrektorBeata Czapla (klasy 1-3 - obszar edukacji, klasy 7-8 - obszar edukacji i obszar wychowawczy + świetlica)

wicedyrektorDorota Niedbała (klasy 4-6 obszar edukacji i obszar wychowawczy + biblioteka)

wicedyrektor - Joanna Kurek (klasy 1-3 - obszar wychowawczy + klasy 1-8 pomoc psychologiczno - pedagogiczna + klasy 1-8 kształcenie specjalne)

PEDAGOG SZKOLNY 

- Iwona Bielicka

PSYCHOLOG 

- Paulina Sokalska

PEDAGOG SPECJALNY 

Izabela Nowak

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

- Dorota Kościuszko - Cienkowska - wych. kl. 1a

- Monika Sieląg - wych. kl. 1b

- Agnieszka Bernecka - wych. kl. 1c

- Agnieszka Wysocka - wych. kl. 1 d

- Renata Roman - wych. kl. 2a

- Jolanta Terlecka - wych. kl. 2b

- Monika Jaśkiewicz - wych. kl. 2c

- Elżbieta Kurek - wych. kl. 3a 

- Bożena Wilkowska - wych. kl. 3b

- Joanna Fejstrowicz - wych. kl. 3c  

  

WYCHOWAWCY KLAS IV - VIII

- Anna Szyntar - 4a

- Przemysław Pacynko - 4b

- Marta Kowalczyk - 4c

- Anna Michalska - 5a

- Renata Puławska - 5b

- Magdalena Chałat - 5c

- Anna Szymańska - 6a

- Beata Brzezińska - 6b

- Dorota Nawrot - 6c

- Agata Zgnilicka - 7a

- Kamila Łukawska - 7b

- Anna Antkowiak- 7c

- Ewa Drela - 8a

- Agnieszka Kaproń - 8b

 

 JĘZYK POLSKI

- Anna Kapustyńska - 4a, 4c, 5a, 6c

- Kamila Łukawska - 6b, 7a, 7b

- Joanna Szybicka - 4b, 5b, 5c

- Jarosław Zdun - 6a, 7c, 8a, 8b

 

JĘZYK ANGIELSKI

- Magdalena Chałat - 4a, 4b (grupa zaawansowana), 5c, 6b, 7b (grupa średniozaawansowana)

- Katarzyna Jarząbkowska - kl. 1-3

- Marta Kowalczyk - 4c, 5b (grupa średniozaawansowana), 7b (grupa zaawansowana), 8a (grupa zaawansowana)

- Anna Michalska - 4b (grupa średniozaawansowana), 5a, 7a, 7c (grupa średniozaawansowana)

- Dorota Nawrot - 5b (grupa zaawansowana), 6a, 6c, 7c (grupa zaawansowana), 8a (grupa średniozaawansowana), 8b

 

JĘZYK NIEMIECKI

- Ewa Drela - kl. 7-8

 

MATEMATYKA

- Agnieszka Kaproń - 5c, 6c, 8a, 8b

- Katarzyna Matusz - 4b, 5a, 5b, 6a, 7b

- Agata Zglinicka - 4a, 4c, 6b, 7a, 7c

 

HISTORIA

- Renata Puławska - 4b, 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 8a, 8b

- Joanna Szybicka - 4a, 4c, 5c

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (WOS)

- Agnieszka Dybza - Zienowicz - 8a, 8b

 

BIOLOGIA

- Anna Antkowiak - 6b, 7a, 7b, 7c, 8b

- Jolanta Drzewiecka - 5a, 5b, 5c, 6a, 6c, 8a

 

FIZYKA

- Paweł Gorczyński - kl. 7-8

 

CHEMIA

- Marta Tomczyk - 7a, 7b, 8a, 8b

- Anna Antkowiak - 7c

 

GEOGRAFIA

- Dorota Niedbała - 5b, 6a, 6b, 7b, 8a, 8b

- Patrycja Łagoda - 5a, 5c, 6c, 7a, 7c

 

PRZYRODA

- Anna Antkowiak - 4a, 4b, 4c

 

PLASTYKA

- Beata Brzezińska - 5a, 5b, 5c, 6b, 7a, 7b

- Anna Szymańska - 4a, 4b, 4c, 6a, 6c, 7c

 

TECHNIKA

- Anna Szymańska - kl. 4-6

 

MUZYKA

- Beata Brzezińska - kl. 4-7

 

INFORMATYKA

- Roman Stępniak - kl. 4-8

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

- Anna Szyntar - 3a, 4a, 5c, 6c, 7a, 7b (dziewczęta), 8a (dziewczęta)

- Katarzyna Koszykowska - 5a (dziewczęta), 8a (chłopcy)

- Grzegorz Dudek - 4b (chłopcy), 5b (dziewczęta), 5a (chłopcy), 7c (dziewczęta)

- Przemysław Pacynko - 4b (dziewczęta), 5b (chłopcy), 6b, 8b, ŻAK

- Piotr Trepka - 3b, 3c, 4c, 6a, 7b (chłopcy), 7c (chłopcy)

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

- Maria Biernacka - 8a, 8b

 

DORADZTWO ZAWODOWE

- Renata Puławska 7-8

 

Wychowanie do życia w rodzinie 

- Monika Sieląg - 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 6b, 7b, 7c

- Jolanta Drzewiecka - 6a, 6c, 8a, 8b

 

RELIGIA

- Bogumiła Gawrońska - kl. 1-4 

- Kinga Pawłowska - kl. 5-8

 

ETYKA

 - Anna Morka

 

ŚWIETLICA

- Małgorzata Jaśkiewicz

- Paula Szczerba

- Kazimiera Wiczk

- Aleksandra Kobierska - Sokół

- Ewa Gumińska

 

BIBLIOTEKA

- Bożena Grzybowska

 

LOGOPEDIA 

- Joanna Kurek

- Anna Szymańska

 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

- Katarzyna Kober

- Katarzyna Kopczyńska 

- Alicja Korolewicz

- Ewelina Kulawiak

- Gertruda Łucka

- Grażyna Mrożek

- Izabela Nowak

- Edyta Szaraniec

- Adriana Sztuba

- Daniel Szymański

- Anna Wiktorska

- Monika Sieląg

- Bożena Wilkowska

 

ZAJĘCIA KOREKCYJNO - KOMPENSACYJNE  

- Aleksandra Kobierska - Sokół 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl