tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Uczniowie wraz z rodzicami wykonali projekt stroju ludowego naszego regionu. Jego barwy odnoszą się do naszych lasów, morza, plaży i pól rzepaku. Ryby i serce z bursztynu to symbol położenia naszego miasta nad morzem.

 

j0

j1

j2

 

Dziewczynki i chłopcy wzięli udział w pokazie mody patriotycznej.

 

j5

 

W dniu 9 listopada uczniowie z klasy III b odwiedzili  Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie. Dzieci idąc marszowym krokiem niosły flagi Polski, śpiewały „Piechotę” i rozdawały kotyliony mieszkańcom Koszalina. 

 

j4

j3

 

W jednostce wojskowej  orkiestra zagrała hymn państwowy, a klasa odśpiewała 4 zwrotki hymnu państwowego. Dzieciaki rozdały kotyliony żołnierzom z orkiestry. 

j6

j7

j8

j9

 

W związku z obchodami Święta Niepodległości dzieci zapoznały się z profesjonalnym sprzętem wojskowym, wzięły udział w pokazie ratowniczym rannego żołnierza oraz obejrzały film dokumentalny  z pokazem ratownictwa z pola walki.

j11

j10

j12

j14

 

To była ważna lekcja historii.

Dziękuję za zaangażowanie rodzicom uczniów klasy III b.

Jolanta Terlecka

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl