tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najwspanialszych w roku. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas wspaniali uczniowie z klasy V B, którzy przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali 21 grudnia 2018 roku. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania zapraszali nas uczniowie z klasy V D przygotowani przez p. Beatę Brzezińską.

Po występie Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

3 1

3 2

3 3

3 4

Przygotowała:

Kamila Lenart-Rogala

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl