tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Po raz kolejny, odpowiadając na społeczne oczekiwania Bank Żywności w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018 roku przeprowadził zbiórkę artykułów spożywczych na terenie placówek handlowych pod hasłem „Świąteczna zbiórka żywności”. Celem tej akcji jest zebranie jak największej ilości żywności, która trafi na świąteczne stoły osób potrzebujących w naszym regionie. Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariusza przyłączyli się do tej szlachetnej akcji zbierając artykuły spożywcze w sklepach.

Wszystkim, którzy wsparli akcję serdecznie dziękujemy!

4 1

4 2

2 4

2 5

2 7

 

Koordynatorki:

Kamila Lenart-Rogala

Bogumiła Gawrońska

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl