KONKURS | LOKATA | UCZEŃ | OPIEKUN |
Wojewódzki konkurs plastyczny „Album z wakacji” |
I II II III wyróżnienie |
Julia Sławińska IIIa Maja Wójciak IIIa Aleksander Pankowski IIIa Anastazja Lach IIIa Adrianna Łucka IIIa |
J. Kurek J. Kurek J. Kurek J. Kurek J. Kurek |
Powiatowy konkurs plastyczny „Barwy jesieni” |
II III III III wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie II |
Patrycja Jędrzejczyk VIIa Lena Niedek IIId Maja Paluszek IVd Dawid Bluma Vc Hanna Zylka IVb Gabriela Szcześniak VIb Damian Anioł IIb Zuzanna Krauze IIIa Kinga Kropidłowska Ib |
B. Brzezińska B. Wilkowska B. Brzezińska B. Brzezińska B. Brzezińska B. Brzezińska J. Terlecka J. Kurek M. Sieląg |
Miejski konkurs zorganizowany przez PCK "Jem drugie śniadanie" |
II III |
Milena Sysak IIb Helena Hodura IIb |
J. Terlecka J. Terlecka |
Powiatowy konkurs fotograficzny dla klas I-III „Moje przyrodnicze zauroczenie” | III | Eliza Janczyk IIa | R. Roman |
XII Festiwal Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej „Szum” w kategorii soliści |
III II |
Aleksandra Zylka IIId Wojtek Chachaj VIa |
B. Brzezińska |
VIII Międzyszkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej „Wyśpiewać Polskę” |
wyróżnienie wyróżnienie |
Julia Sławińska IIIa Blanka Szyszko IIIa |
B. Brzezińska |
X Przegląd Piosenki Żołnierskiej, Wędrownej, Harcerskiej, Turystycznej „Kamasz” |
wyróżnienie wyróżnienie |
Julia Sławińska IIIa Blanka Szyszko IIIa |
B. Brzezińska |
Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej |
I wyróżnienie wyróżnienie |
Agata Hodyńska IIIb Blanka Kaliszuk IIIc Katarzyna Kubiak IIId |
B. Gawrońska B. Gawrońska B. Gawrońska |
Konkurs poetycki ,,Koszalińska Niezapominajka 2018" | laureat | Franciszek Ruszczyński VIa | J. Zdun |
Udział w XI Dorocznej wystawie Pracowni Fotograficznej Pałacu Młodzieży | Amelia Bartczak VIc | M. Kalkowska | |
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w Koszalinie" organizowany przez SP NR 17 w Koszalinie | I | Gabriela Hołub IIIc | |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ekoludek” |
II wyróżnienie |
Szymon Lisowski IIId Agata Hodyńska IIIb |
B. Wilkowska E. Kurek |
XV Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej | nagroda | Amelia Bartczak VIc | M. Kalkowska |
VII Regionalny Konkurs Grafiki Komputerowej „Rysowanie na ekranie” temat konkursu: „Ilustracja do ulubionej książki” |
wyróżnienie I wyróżnienie |
Ida Bil IIIa Jagoda Steblińska Ia Iga Matejek Ia |
J. Kurek D. Kościuszko-Cienkowska |
Miejskim konkurs plastyczny " Nieznany świat czeka za drzwiami - trzeba je tylko otworzyć”
|
III wyróżnienie wyróżnienie |
Ida Bil IIIa Maja Wójciak IIIa Blanka Sokołowska IIIa |
J. Kurek J. Kurek J. Kurek |
Międzyszkolny Konkurs Origami "Magia zamknięta w papierze" organizowany przez SP NR 17 w Koszalinie | I | Tomasz Raczek IIIc | J. Fejstrowicz |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Najsympatyczniejszego Zająca Wielkanocnego organizowany przez SP NR 17 w Koszalinie |
I I |
Hanna Steblińska IIIc Tomasz Raczek IIIc |
J. Fejstrowicz J. Fejstrowicz |
Regionalny konkurs plastyczny pt.: "Bezpieczne wakacje" | I | Maria Gasińska IIIa | J. Kurek |
Konkurs plastyczny na projekt lalki Pipi Pończoszanki w ramach 3. Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej w Koszalinie |
wyróżnienie wyróżnienie |
Blanka Kaliszuk IIIc Wiktoria Michałowska Ib |
M. Sieląg |
Konkurs Plastyczny „Nieznany świat czeka za drzwiami-tylko trzeba je otworzyć", Klub "Nasz dom"
|
I wyróżnienie wyróżnienie |
Milena Sontowska VIIb Maja Kowalik Va Maja Pawłowska IIIc |
B. Brzezińska
|